KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16406068
nr 1640 6068
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Tusch, Signerad, daterad Menton -21, kvinna med barn. Bildmått: 33x26 cm, yttermått inklusive ram: 44x36 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:19:42
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund